...

Меню сайту
Вхід
Радимо відвідати
Сокальський РМК
Наші блоги
с. Двірці
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Прозорість та інформаційна відкритість » Прозорість та інформаційна відкритівсть

Річний звіт про діяльність Двірцівського НВК

Річний звіт про діяльність Двірцівського НВК

Одним із основних функціональних обов'язків керівника кожного навчального закладу є забезпечення обов'язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку ).

Школа працює згідно Статуту, який затверджений відділом освіти Сокольської РДА та зареєстрований розпорядженням Голови Сокольської РДА  12.03.2007 №142  .

Школа має перспективний план  на період до 2017 року..

 Аналіз виконання перспективного плану розвитку НВК:

Створення сприятливих умов для пошуку, підтримки та роз­витку обдарованих дітей і молоді: впроваджено нові нетрадиційні факультативи, при школі діє літературна студія «Дивоцвіт», вокальний ансамбль «Калинонька», школа співпрацює з Сокальською МАН учнівської молоді.

Підтримка дітей і молоді з особливими потребами: учень 8 класу навчається на індивідуальному навчанні.

Формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя, розвиток дитячого та юнацького спорту і туризму: при школі діє дитяча футбольна команда, шкільний гурток «Джура», школа співпрацює з НСОУ «Пласт»,

Приведення матеріально-технічного стану школи у відпо­відність із потребами сучасної освіти: покращено матеріально-технічних стан школи – заміна вікон, даху у майстерні, підлога у спортивному залі, обладнано дитячий спортивний майданчик.

В школі здійснюється державно-громадська форма управління         

Рада школи бере участь у визначенні стратегічних завдань, пріоритетних напрямків розвитку навчального закладу та сприяння організаційно-педагогічному забезпеченню навчально-виховного процессу, бере участь у складанні та погодженні навчального плану закладу,  шляхом опитування та тестування батьків та учнів відбувається розподіл годин варіативної складової та години гурткової роботи.  

УДвірцівському НВК  навчається 210 учнів. Усі діти шкільного віку нашого

мікрорайону охоплені навчанням. Систематично ведеться облік відвідування навчальних занять всіма дітьми, що навчаються у школі

Кількість дітей, що проживають: у неповних сім'ях -14            , багатодітних - 57,

малозабезпечених -11, сироти - 3 , потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС - 1    ,

Щорічно педагогічний колектив здійснює перепис дітей 5-ти річного віку. Дирекція школи веде чіткий аналіз стану продовження навчання випускниками 9-х класів школи. За останні  3 роки наші випускники в основному продовжують навчатись у Двірцівському НВК: у 2014 – 2 учні, у 2015 – 4 учні, у 2016 – 3 учні продовжили навчання у ПТУ та технікумах.

Серед головних, завдань дирекції школи-забезпечення рівного доступу усіх учнів до якісної освіти. Щоб виконати це завдання, шукаємо різні форми, можливості вдосконалення організації' навчально-виховного процесу. Запровадження інноваційних технологій дає можливість покращити якість навчання. Співпраця з молодіжними організаціями та Сокальською МАН сприяє розвитку лідерських якостей,  участь в проектах покращенню матеріальної бази закладу.

Варіативність навчання в школі обмежена кількісним контингентом учнів, але в школі запропоновано години індивідуального навчання для творчої роботи з перспективними учнями.

Враховуючи побажання учнів, їхніх батьків та у зв"язку з наявністю у школі відповідних педагогічних кадрів, матеріальної бази, програмного забезпечення були введені факультативи та курси за вибором «Сліпий метод друку» та «Креслення» також години варіативної складової виділяються на покращення знань учнів з математики.

Так як, Двірцівський НВК є сільською школою ми змушені взяти на себе усю  позашкільну освіти.  В школі працюють гуртки: «Дружа», «Вокальний», «Бісероплетіння» та «Лозоплетіння».

Наші учні є постійними учасниками, районних та обласні конкурсів, олімпіад, їх призерами та переможцями : інформатика: Білецький М., 8 клас, ІІ місце, інформаційні технології: Білецька Р., 11 клас – ІІ місце, Макух З., 10 клас І місце, географія: Солецька О., 9 клас ІІ місце, Макух З., ІІ м., математика: Білецька Р., 11 клас, ІІІ місце., Уляк Н. 7 клас ІІ місце, фізика: Білецька Р., 11 клас, ІІІм., Уляк Н. І місце, економіка: Білецька Р., 11 клас, ІІІ місце, трудове навчання: Білецький М., 8 клас ІІ місце;

Конкурси: «Ім. Петра Яцика» - Білецька Р.,11 клас – ІІІм., «Мій родовід» - Солецька Оксана, 9 клас – ІІ м., Дмитришин Наталія, 9 клас – ІІ м., «Цікаві проекти» - колектив 2 класу – ІІ м., «Іслово і пісня матусю тобі» - Мармаш Вікторія, 4 клас – ІІІ місце, Бабляк Оксана ,10 клас – І м., Білецька Роксолана, 11 клас – ІІІ м., «Весняний легіт» Яцишин Богдана 6 клас, ІІ м., «Ким я хочу бути, як я цього досягну» - Паращин Д., Хижинський М., Ростковська В. 11 клас – ІІ м., Макух В., Малко І., 11 клас – ІІІм.,

У нашій школі працює педагогічний колектив у складі вчителів:

Вищої категорії -  10 учителів

    1. категорії-  9 учителів
    2. категорії –  8 учителів

Спеціаліст – 2 учителя

С/ спеціальність – 2 учителя

Звання  старший вчитель -  2 учителя.

Управління виховною роботою закладу здійснюють заступі директора з виховної роботи Глюз Н.В., педагог  - організатор Сидорко О.М., психолог – Яцишин О.В., вчит християнської етики – Владичка М.Р.

Велику увагу приділяємо національно-патріотичному вихованю. Школа працює згідно Виховної програми, пріоритетним напрямом виховної роботи школи є «Формування лідерських якостей учнів через співпрацю з НСОУ «Пласт». У школі проводяться як традиційні виховні заходи: « День матері», « Шевченкові дні», « День пам’яті Голодоморів», “День пам’яті Героїв Небесної сотні», так і не традиційні заходи: флешмоби, соціальні проекти, змаги та теренові ігри.  

Ведеться робота з попередження правопорушень. Організовано рада профілактики, засідання якої проводить заступник директора з виховної роботи 2 рази в семестр.

Одним із пріоритетних напрямів роботи керівника школи є зміцні та модернізація матеріально-технічної бази навчального закладу, таким чином дирекція школи бере участь у мікропроектах місцевого розвитку завд’яки чому вдалося поміняти понад 70% усіх вікон у школі, що дало можливість провести ряд енергозберігаючих заходів.

У зміцненні навчально-матеріальної бази є і в значній мірі, ваша заслуга, шановні батьки.  Я від імені педагогічного колективу хочу  цодякувати вам за спонсорські пожертвування на господарські потреби школи. Також хочу подякувати місцевому самоврядуванні за посильну допомогу у зміцненні матеріальної бази школи. Знайте, що ви долучилися до  процесу оновлення естетичного зовнішнього вигляду школи.

Значний вплив на здоров'я учнів має якісне харчування. Дирекція школи робить багато від неї залежного з метою забезпечення якісного харчування. За кошти держави харчуються діти із малозабезпечених сімей, діти сироти та позбавлені батьківського піклування та діти воїнів АТО, решта учнів харчуються за батьківську плату.  Середня вартість одноразового харчування становить 8 гривень

Щорічно у школі проводиться поглиблений медичний огляд. У цьому навчальному році пройшло медичний огляд 210 учнів.

За звітній період було шість випадків дитячого травматизму не виробничого характеру. Щоб уникнути випадків травматизму серед учнів класні керівники, вчителі, дирекція школи проводять відповідну роботу: бесіди, тренінги, перегляд фільмів тощо.

Аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу: у звітній період звернення громадян відсутні.

Категорія: Прозорість та інформаційна відкритівсть | Додав: oksana (22.11.2017)
Переглядів: 53 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018