...

Меню сайту
Вхід
Радимо відвідати
Сокальський РМК
Наші блоги
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
с. Двірці
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Гордість нашої школи
   
   
Учасники та призери  олімпіад, конкурсів 2016-2017 н.р.
 
Предмет Учасники Переможці та призери
інформатика

Білецький Максим (8 кл)

ІІ місце
інформаційні технології

Білецька Роксолана (11 кл.)

Макух Зоряна (10 кл.)

Білецька Марія (9 кл)

 

географія

Солецька Оксана (9 кл.)

Гайдюк Соломія (9 клас)

Хижинський Максим (10 кл.)

Солецька Оксана - ІІІ місце
математика

Глюз Єва (6 кл.)

Уляк Назар (7 кл)

Білецька Марія (9 кл.)

Білецька Роксолана (10 кл.)

 
економіка Білецька Роксолана (11 кл.)  
українська мова та література

Глушко Христина (7 кл.)

Білецька Марія (9 кл.)

Макух Зоряна (10 кл.)

Білецька Роксолана (11 кл.)

 

конкурс ім.Петра Яцика

Стодольна Ілона (3 кл)

Гупало Тетяна (4 кл.)

Стахурська Андріана (5 кл.)

Яцишин Богдана (6 кл.)

Солецька Оксана (9 кл)

Макух Зоряна (10 кл.)

Білецька Роксолана (11 кл.)

Білецька Роксолана - ІІІ місце

 

конкурс ім.Т.Шевченка

Білецька Катерина (6 кл.)

Білецька Марія (9 кл)

Бабляк Оксана (10 кл)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ семестр 2016-2015 н.р.

Конкурс "Природа і фантазія" - Яцишин Богдана (5 клас)  ІІІ місце 

Номінація "Художнє плетіння - Дмитришин Наталія (8клас), Білецька Марія (8 клас) І місце

Номінація "Писанкарство" - Білецький Максим (7 клас) ІІІ місце

Номінація "Малярство на склі" - Глюз Єва (5 клас) ІІІ місце

ІV Всеукраїнський історичний конкурс "Непізнана історія мого краю. Історія рідної школи" - Макух Зоряна (9 клас)

Історичний конкурс "Мій родовід" - Хижинський Максим (10 клас)

Конкурс з української мови "Ким я хочу бути. Як я цього досягну" - Бойко Таня, Гупало Ігор, Білокіз Юлія (11 клас)  І місце; Білецький Любомир (11 клас) ІІ місце; Білецька Наталя, Кулинич Оксана (11 клас) ІІІ місце.

Конкурс "І слово, і пісня, матусю тобі" - Білецька Роксолана (10 клас) ІІ місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright MyCorp © 2018