...

Меню сайту
Вхід
Радимо відвідати
Сокальський РМК
Наші блоги
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
с. Двірці
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Швидкий темп розвитку інформаційних технологій зумовлює потребу інформаційної компетентності сучасних людей.
Не є секретом той факт, що сільський учень є менш конкурентоспроможний в порівнянні з міським, не зважаючи на це при вступі у Вузи усі випускники знаходяться в рівних умовах. Вибір даного напрямку роботи школи зумовлений потребою підвищення рівня конкурентоспроможності сільського учня.

Пріоритетний напрям роботи школи: "Інформатизація освіти"


В рамках впровадження напрямку роботи школи реалізовуються наступні проекти:
      За рахунок годин варіативної складової інформатика викладається в 1-8 класах.

       В 5 класі вивчається курс за вибором «Сліпий метод набору» на даний курс виділяється 2 години з варіативної складової.
Починаючи з 2011/12 н.р. ми працюємо над проектом «Вироблення учнями сліпого десятипальцевого методу друку », який передбачає безпосереднє вивчення учнями даного методу друку у 5 класі і підтримання і розвиток даної навики протягом вивчення інформатики у 6-11 класі, під час вивчення тем «Текстовий редактор».  Навики сліпого десяти пальцевого методу друку є необхідними сучасні людині оскільки учні не лише вчаться правильно і швидко друкувати, а й виробляється культура правильної роботи за комп’ютером. Вчителем нашої школи Глюз Н.В. розроблено авторську програму до даного курсу, а також методичні рекомендації, щодо викладання. Детальніше : БЛОГ

       В нашій школі діє учнівське наукове  товариство «Біос». Учні створюють авторські програми: тести, навчальні та ігрові програми, а також одна із останніх програм – програма для опрацювання соціометричних досліджень «Соціометрія». Деякі з цих програм можна завантажити з сайту школи. Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, що сприяє підвищення рівня конкурентоспроможності


У школі працює методична комісія «Творча майстерня з розвитку особистості».
       Вчителі працюють над впровадженням електронних посібників, педагогічних комплексів. Також Луцко О.П. вчитель фізики займається пошуком прикладних програм навчального призначення в мережі інтернет і впровадженням їх в навчальний процес. Зокрема і я є членом даного методичного об’єднання, мною було апробовано прикладну програму ArCon архітекторський додаток,  для використання її на уроках креслення.5/ Також впроваджується створення бази даних навчальних презентації, які створюють учні замість рефератів.

             Робота над сайтом школи:
Створено вже 3 сайт школи, що є важливим для території у якій менше 10% населення має підключення до мережі інтернет, попередні сайти були закриті через погану відвідуваність даних сайтів. Сьогоднішній сайт школи є не лише стінгазетою, яка висвітлюватиме події життя  школи, а й методичною енциклопедією на якій вчителі  висвітлюватимуть свої доробки. Зокрема деякі методичні доробки вчителів вже можна завантажити з нашого сайту.


 


Copyright MyCorp © 2019